8500 Pápa, Teleki u. 2. +36 89 510 560 info@weoressuli.hu 
Régi honlapunk hamarosan elérhető lesz az old.weoressuli.hu címen.

A világ legnagyobb tanórája” témahét a felső tagozatban

A világ legnagyobb tanórája” témahét az idén szeptember 18-24. között került megrendezésre. Intézményünk valamennyi felső tagozatos osztálya csatlakozott a programhoz. Az idén a tudatos táplálkozás, a felelős élelmiszerfogyasztás és az ezzel kapcsolatos fenntarthatósági témák kerültek a középpontba. Az osztályfőnökök osztályfőnöki órák keretében foglalkoztak diákjainkkal a megadott témával kapcsolatban.

    Az órákon sor került az elpazarolt ételek mennyiségének felmérésére. A „ Minden tányér egy történetet mesél el” című feladat elvégzése során egy-egy jellegzetes ételt értékeltek a tanulók.

A témahét megvalósításával az volt a célunk, hogy ösztönözzük tanulóinkat arra, hogy figyeljenek jobban oda étkezési szokásaikra, vessenek véget az élelmiszerek pazarlásának, így segítve a Fenntartható Fejlődési Célok elérését.

IMG 8111

IMG 8129

IMG 8186

IMG 8187

IMG 8201

Információk

FHT jelveny

 

dth logo

 

penz7 logo small

 

menza etlap

   

infopapa logo mini

 

papa ma logo sm

 

okoisk logo sm

 

logo ref int color x small

 

palyazati logo 1

 

TAMOP 3 1 4 logo

 

O365 dl

 

KKA logo sm

 

pontvelem

 

mini W S Zoldbajnokok logo

 

link varosi ovodak

 

hatartalanul

Copyright © 2017. Pápai Weöres Sándor Általános Iskola. Powered by WebLION CMS&Host